Kasulik

Abitööline Mustamäel (ajutine kuni 18.07.2021)

Otsime abitöölist Tallinnas Mustamäel asuvasse Eesti ettevõttele, mis on Baltimaade suurim ühiskondlike ruumide sisustusega tegelev tootmine, mis tegutseb juba 1944. aastat. Kaheks jagatud äritegevus tegeleb nii hotellide ja muude projektikeskset ruumide sisustamisega, kui büroopindade interjöör lahendustega. 

Mis tööd teeb abitööline? 

Abitöölise tööülesanded on hästi lihtsate killast. Abitööline abistab oma igapäevatöös operaatoreid, tavaliselt on kindel osakond ja paarimees. Tööks on materjalide ettetõstmine, viimine ja valmistamine pressiliinidel vastavalt operaatori juhendamisele. Samuti valmistoodangu eest ära toimetamine, oma tööruumi korrashoid ja meeskonnas töötamise valmidus. 

Mis on töötasu?

Töötasu abitöölisel on esialgu 4,75€/h bruto.

Kellele see töö sobib?

Töö nõuab füüsilist vastupidavust. Tähtis on tähelepanelikkus, korrektus, kohusetunne ja operaatori juhendite kuulamine. Osad osakonnad on tolmu- ja mürarikkamad, kus tuleb kasutada ettenähtud kaitsevahendeid. Töö on kergesti õpitav, vajalik jälgida hoolega ohutusnõudeid ja olla tähelepanelik ning abivalmis. Suuremate detailide puhul saab kasutada masinaid.

Põhiinfo: 

Asukoht: Tallinn, Mustamäe linnaosa
Tööaeg: E-R ühes vahetuses, kaks inimest hommikusse ja üks õhtusesse.
Hommikune: 7:30-16:00
Õhtune: 15:30-23:45
Töötasu: esialgu 4,75€/ bruto
Töökeel: eesti- või vene keel