fbpx

HR Agency

Personaalsem kui konkurendid

Meie meeskond koosneb noortest tipptalentidest, kes võtavad oma tööd tõsiselt. Võtame aega, et teie firmat tundma õppida, et garanteerida meie poolt pakutavate kandidaatide hulgast kõige otstarbekamad ning asjalikumad spetsialistid. Kui võimalik, teevad töötajate on-site koolitused meie spetsialistid, tänu millele on võimalik ettevõtte töötajatel vaid ühe korra oluline informatsioon edasi anda ning aega kokku hoida. Kõik, mis puudutab lepinguid ning tööd, räägime läbi meie koostööpartnerite kontoris.

Miks valida meid?

Meie meeskond on teie jaoks olemas

Kui Värbamisteenuste kasutamine on teie jaoks uus asi, siis võtame aega, et teile kogu protsess lihtsaks ja läbipaistvaks teha. Hea meelega saame teiega kokku teie kontoris või kuskil hubases kohvikus, et saaksite kindlad olla meie võimekuses ja tulemustes.

Meie tugevuseks on tootmis-, abi- ja laotööliste, tõstukijuhtide, operaatorite, kontoritööliste leidmine, kuid me ei ütle “ei” ühelegi ametile. Võta meiega ühendust ning pane meid proovile: 80% HR Agency renditöötajatest on jäänud püsivateks töötajateks samades ettevõtetes. Olles üks ainsatest Eesti omanikega rendiettevõtetest, tunneme hästi Eesti turgu, tänu millele saame garanteerida teie rahulolu.

Küsimuste puhul võta julgelt meiega ühendust

+372 5666 5681

Meie tiim

Mida meie partnerid
meist räägivad

HR Agency on aidanud kasvada mitmetel ettevõtetel. Siinkohal näete, mida meie kohta räägitakse.

Ettevõttest