Firmast

HR Agency

HR Agency OÜ saavutas Bisnode Estonia AS-i poolt välja antava krediidireitingu kõige kõrgema AAA tunnustuse.
AAA tunnustus on ettevõttele antav hinnang, mis näitab, et HR Agency OÜ on keskmisest märgatavalt parema majandusseisuga ja finantsnäitajatega, positiivse tausta ja korrektse maksekombega ettevõte. Selle tunnustuse osaliseks on saanud vaid 3
,9% Eesti ettevõtetest.

Meie koostööpartnerite hulka kuuluvad mitmed suuremad ja väiksemad ettevõtted Eestis. HR Agency sai alguse 2017. aastal ning oleme viimaste aastatega kasvanud jõudsalt – viimase aasta kasv oli üle 150%. Iga nädal potsatab meie postkasti keskmiselt 5-7 uut tööotsa ja umbkaudselt 50 uut tööotsijat, mis tähendab, et meist räägitakse head ning oleme oma olemasolevatele klientidele usaldusväärsed ja töökad partnerid. 

HR Agency missioon ja visioon:

Toetame äriorganisatsioonide edu läbi õigesti rakendatud töötajate leidmise – nii tööandja kui töötaja rahulolud on võrdväärselt olulised. Värbamine peab olema meeldiv ja vaba protsessi igale osapoolele.

HR Agency väärtused:

Ausus ja läbipaistvus

Muudame tööturgu ja tagame inimestele positiivse kogemuse. Olles hoiakult avatud ja vaba, tekib pikalt toimiv koostöösuhe – teie edu on ka meie edu.

Head koostöösuhted

Nii nagu ka meie, saame aru, et meie koostööpartnerid ja kliendid on inimesed: seetõttu väärtustame oma tööd tehes huumorit ja inimlikkust. Loomulikult hoiame enda inimesi, sest just nendega koos loome häid mälestusi. 

Innovaatilisus

Olles esimene Eesti ettevõte, kelle värbamislahenduse kohta öeldakse “nišš omaette”, oleme julge meeskond, kes on alati valmis katsetama uusi lahendusi ning esitama iseendale väljakutseid. Anname igapäevaselt endast parima, et kujundada koostööd vastavalt meie partneri ettevõtte eripärale ning hoiame innovaatilist joont töötajatega suhtlemisel.

Võta meiega ühendust 

Oleme tänapäevane ning personaalne värbamisteenust pakkuv ettevõte Harjumaal. Kõige parema meelega saame teiega kokku, seega helistage või kirjutage meile, et saaksime koostööd alustada teile sobivates tingimustes. 

Kontakt: kirjuta meile sales@hragency.ee, et kokku leppida esimene kohtumine või kui soovite täiendavat informatsiooni. Kiirete küsimuste puhul tasub helistada meie infotelefonil +372 5666 1142. Jälgi meid ka facebookis. 

Klienditeenindust pakume E-R 9.00 – 17.00 ning meilidele vastame teile 24 h jooksul. 

HR Agency värbamine