Kasulik

Koostaja Keilas

Otsime koostajaid Keilas asuvasse Norra ettevõttesse, mis asutati 1947. aastal. Ettevõtte tegevuseks on valguslahenduste tootmine ja tarnimine ning tänaseks on nad Eestis üks juhivaid tootmisi sellel alal. 

Mis tööd teeb koostaja? 

Koostaja on väga lihtsalt õpitav amet. Igal ametikohal on etteantud koostamise skeem, mille alusel tuleb teostada tootmiseks vajalikke ettevalmistusi, koostada valgusteid, komplekteerida lisatarvikuid ja komponentide komplekte ja pakkimine.

Tööks sobiv inimene on täpne, kiire ja talle sobib käeline tegevus. Füüsiliselt suuri raskusi töös ei ole aga on liikumist ning tööoperatsioone, mida teostatakse püsti seistes. Samuti hindame positiivset suhtumist ja emotsionaalset intelligentsust: Olulisel kohal on oskus töötada meeskonnas. 

Ettevõte pakub võimalust arenguks ning võimalust õppida ära ka keerukamate valgustiste tootmise töökorraldused ja skeemid. 

Töötasu

Tööle asumisel on tasu 6,14€ tunnis (bruto). 

Kellele töö sobib? 

Täisealistele naistele ja meestele, kellel on võimalik töötada Keilas. Tööks on vajalik eesti keele oskus suhtlustasandil. Arvestama peaks, et töid on nii istudes kui seistes. Samuti on palju liikumist ja tähtis on koostamisel jälgida skeeme ja koostamise juhiseid. 

Põhiinfo: 

Asukoht: Keila linn, KEK alal.  

Tööaeg: E-R esimene kuu 7:30-16:00 ja peale seda kahes vahetused graafiku alusel.

I vahetus 5:030 – 14:00 

II vahetus 14:00 – 22:30  

Töötasu: keskmiselt 1000-1200€ bruto kuu

Töökeel: eesti keel suhtlustasandil.

 

Tööpositsiooni kohta lisainfo saamiseks või kandideerimiseks võta meiega ühendust!