Koostööpartnerile

Hea praegune või tulevane koostööpartner!

Õige koostööpartner aitab keerulises olukorras. Kas teadsid, et pika värbamisprotsessi tõttu loobub tööle kandideerimisest ligi 53% kandideerijatest? Tavapäraselt muutub värbamisprotsess pikaks, kuna sellega tegelevad ettevõttes inimesed, kellel on palju teisi kohustusi ning kellel pole aega õige inimese leidmiseks kriteeriume konkreetselt paika panna.

Kasutades värbamisteenust, on teil võimalik teha valik juba teile sobivateks töötajateks sobivate inimeste seast: HR Agency-s tutvume teie ettevõttega ning ettevõtte kultuuriga ühe koosoleku või kõne jooksul ning paneme koos paika soovitud eesmärgid. Meie spetsialistid alustavad sobivate kandidaatide otsimist koheselt kasutades sihtrühmale sobilikke meetodeid ja kanaleid. 

Praeguseks hetkeks on meie andmebaasides rohkem, kui 2100 töötaja andmed, kes on valmis teie poolt pakutava lühiajalise või hooajalise töö vastu võtma.

HR Agency OÜ saavutas Bisnode Estonia AS-i poolt välja antava krediidireitingu AAA tunnustuse.  AAA tunnustus on ettevõttele antav hinnang, mis näitab, et HR Agency OÜ on suurepärase majandusseisuga ja finantsnäitajatega, positiivse tausta ja korrektse maksekombega ettevõte. Selle tunnustuse osaliseks on saanud vaid 3,9% Eesti ettevõtetest.

Meie koostööpartnerite hulka kuuluvad mitmed suuremad ja väiksemad ettevõtted Eestis. HR Agency sai alguse 2017 aastal ning oleme viimaste aastatega kasvanud jõudsalt – viimase aasta kasv oli üle 150%. Iga nädal potsatab meie postkasti keskmiselt 5-7 uut tööotsa ja umbkaudselt 50 uut tööotsijat, mis tähendab, et meist räägitakse head ning oleme oma olemasolevatele klientidele usaldusväärsed ja töökad partnerid. 

Miks eelistada HR Agency tööjõurenti?

Vajad hooajaks või puhkuste perioodiks töötajat, kuid ei vaja teda pikaks perioodiks? HR Agency pakub tööjõurenti, mis tähendab, et me aitame täita põhipersonali puudused hetkedel, kus seda vaja läheb. Renditöötaja otsinguks kulub tavapäraselt 7 tööpäeva, kuid võimaldame ka kiirotsingut, kui seda tõeliselt vaja läheb. Koguks lepinguperioodiks on meie poolt töötaja garanteeritud. HR Agency keskendub oma otsingutes juba vabadele töötajatele, tänu millele on võimalik hoida tööleasumise aeg minimaalsena.

Tööjõurenti kasutades säästate resursse, kuna hoiate kokku värbamise, tööjõu ja tootmiskulude pealt ning maandate riske, mis kaasnevad inimeste palkamisega: lepingud on tähtaegsed ning HR Agency professionaalid on teie jaoks olemas igaks olukorraks. Kuna HR Agency otsib teile sobiva töötaja, ei pea teie kulutama oma väärtuslikku aega personalihaldusele. Meie jaoks on kõige olulisem, et meie koostööpartnerid leiaksid endale kiirelt kõige õigema tiimiliikme.

Tööintervjuud ja väljaõpe toimub ettevõtte kontoris, kus tutvustatakse ettevõtte ajalugu ning räägitakse lähemalt konkreetsest positsioonist.

Sihtotsingu teenus

Sinu ettevõte vajab juhtkonna liikmeid, tegevjuhti või teisi spetsialiste? Nende leidmine võib olla keeruline. Tuginedes kogenud tiimile ning pikaajalisele kogemusele, aitab HR Agency leida soovitud inimese diskreetselt ning kiirelt. Soovi korral on võimalik sihtotsingu käigus ettevõtte andmed hoida varjatuna ja osta üle konkurendilt valdkonna spetsialist.

Tulevane koostööpartner, võta meiega ühendust 

HR Agency on tänapäevane ning personaalne värbamisteenust pakkuv koostööpartner Harjumaal. Kõige parema meelega saame teiega kokku, seega helistage või kirjutage meile, et saaksime koostööd alustada teile sobivates tingimustes. 

Kontakt: Kirjuta meile sales@hragency.ee, et kokku leppida esimene kohtumine või kui soovite täiendavat informatsiooni. Kiirete küsimuste puhul tasub helistada meie infotelefonil +372 5666 1142.

Klienditeenindust pakume E-R 9.00 – 17.00 ning meilidele vastame teile 24h jooksul. 

HR AGENCY OÜ krediidireiting

Lubame kasutada Teie aega targasti ning informatiivselt!


„Koostöö HR Agencyga on kulgenud meeldivalt ja ladusalt. Nad on oma valdkonna professionaalid, kes suudavad kiirelt leida sobiva kandidaadi vabale ametikohale. Koostöö edu peitub selles, et nad teevad selgeks kliendi vajadused ja ootused ning tutvuvad töökohaga kohapeal. Tänu neile oleme leidnud oma ettevõttesse palju häid töötajaid.“– Standard AS HR & Process Manager, Kertu-Liisa Terk
2019-05-31T15:42:52+00:00
„Koostöö HR Agencyga on kulgenud meeldivalt ja ladusalt. Nad on oma valdkonna professionaalid, kes suudavad kiirelt leida sobiva kandidaadi vabale ametikohale. Koostöö edu peitub selles, et nad teevad selgeks kliendi vajadused ja ootused ning tutvuvad töökohaga kohapeal. Tänu neile oleme leidnud oma ettevõttesse palju häid töötajaid.“ – Standard AS HR & Process Manager, Kertu-Liisa Terk

"Koostöö teiega kui proaktiivsete ja säravate personalientusiastidega on olnud meeldiv ja inspireeriv. Formaat on meile sobiv ning avatud suhtlemine ja kiire tagasi- ning edasisidestamisega oleme leidnud ühise keele ning toredaid mõtteid edaspidiseks."


– Ensto Ensek AS, personalispetsialist Jane Änilane

2019-03-21T18:35:33+00:00
"Koostöö teiega kui proaktiivsete ja säravate personalientusiastidega on olnud meeldiv ja inspireeriv. Formaat on meile sobiv ning avatud suhtlemine ja kiire tagasi- ning edasisidestamisega oleme leidnud ühise keele ning toredaid mõtteid edaspidiseks." – Ensto Ensek AS, personalispetsialist Jane Änilane"Transpordi ettevõtte on oma väljakutsetelt väga mitmekülgne.
Mind üllatas nende valdkonna teadlikus ja põhjalik eeltöö. Kasvava ettevõtte eripäradega hästi kursis olev HR Agency on olnud meile abiks vajaduste kaardistamisel ja personali otsinguil.
Saan igapäevaselt nüüd keskenduda ettevõtte lisaväärtuse loomisele ja kasvule sealjuures teades, et kvaliteetset tööjõudu igale ametikohale leian HR Agency´st."

 

– Rasch Transport OÜ, tegevjuht Raimo Schmidt
2019-03-21T18:36:57+00:00
"Transpordi ettevõtte on oma väljakutsetelt väga mitmekülgne. Mind üllatas nende valdkonna teadlikus ja põhjalik eeltöö. Kasvava ettevõtte eripäradega hästi kursis olev HR Agency on olnud meile abiks vajaduste kaardistamisel ja personali otsinguil. Saan igapäevaselt nüüd keskenduda ettevõtte lisaväärtuse loomisele ja kasvule sealjuures teades, et kvaliteetset tööjõudu igale ametikohale leian HR Agency´st."   – Rasch Transport OÜ, tegevjuht Raimo Schmidt