Kasulik

Lao abitööline Lagedil

Otsime lao abitöölist Rae vallas Lagedil asuvasse ettevõttesse, kes tegeleb õhukese plast ja lehtmetalli valmistatavate toodete allhankega. 

Tegemist on tänapäevase Soome ettevõttega, kes alustas Eestis tööd juba 2009 aastal. 

Mis tööd teeb lao abitööline? 

Lao abitöölise puhul on tegemist ettevõttesisese logistikuga, kelle tööks on operaatoritele toodete ette toomisega ja tootmisesisese transpordi opereerimisega. 

Pealmine ülesanne on lehtmetalli ettevedu masina operaatoritele ning pool toodete vedamine järgmise tootmise etappi. Samuti kuulub ülesannete hulka tõstukijuhi abistamine jooksvates üleannetes. 

Igapäeva töös kasutab lao abitööline elektri roklat, seega tõstukijuhi lubade olemasolu ei ole vajalik, kuid arengu mõttes tuleb kindlasti kasuks. 

Kogu tehases on töö kahes vahetuses ning töö keeleks on vene keel, samuti tuleks eesti keele oskus kasuks (vaata lisaks põhiinfost). 

Töötasu

Esialgu on katseaeg ning inimese õppeajal on töötasuks 5.50€/h bruto. Katseaeg kestab neli kuud ning selle lõppedes lepitakse kokku uus tasu vastavalt arengule.  

Kellele töö sobib? 

Vene Keelt kõnelevale inimesele, kellele meeldib organiseerida ja on olemas varasem laotöö kogemus. Kuna on ka füüsilist rammu tarvis, siis võiks olla pigem keskmises füüsilises vormis meesterahvas. 

Põhiinfo: 

Asukoht: Rae vald, Lagedi
Tööaeg: E-R kahes vahetuses, nädal hommikul ja nädal õhtu

I vahetus 6:30- 15:00
II vahetus 14:55- 23:25  

Töötasu: 5.50€ bruto katseajal.
Töökeel: vene keel, eesti keel tuleb kasuks