Kasulik

Laohoidja Mustamäel

Otsime laohoidjat Tallinnas Mustamäel asuvasse Eesti ettevõttesse, kes on Baltimaade suurim ühiskondlike ruumide sisustusega tegelev tootja, mis tegutseb juba 1944. aastat. Kaheks jagatud äritegevus tegeleb nii hotellide ja muude projektikeskset ruumide sisustamisega, kui büroopindade interjöör lahendustega. 

Mis tööd teeb laohoidja? 

Laohoidja tööülesanded on tavapärased laotöötaja ülesanded. Laohoidja võtab laos kaupa vastu ning samuti tegeleb vastavalt saatelehtedele kauba väljastamisega. Hoidab lao korras ning paigutab kaubad vastavasse ladustamiskohtadesse. Samuti laadib kaupa autodele ja väljastab klientidele. Teostab laoliikumiste vormistamist SAFis ja inventuuride läbiviimine. 

Mis on töötasu?

Töötasu laohoidjal on 6,50€/h bruto. Vajadusel ja soovi korral võimalik teha ületunde lisatasu eest. 

Kellele see töö sobib?

Sobib kenasti neile, kes ei pelga masinaid ning arvestab tööd tehes füüsilise koormusega. Vajalik on varasem laotöö kogemus, samuti laoliikumiste vormistamine arvutis. Töökeeleks on eesti keel, mida ootame väga heal tasemel nii kõnes kui kirjas.

Kuna töö on tõstukitega, siis vajalik tõstuki lubade olemasolu. Loomult ootame kohusetundlikult ja korrektset inimest, kes võtab tööle tulemist ja tööl olemist tõsiselt. 

Tööpakkumine on tähtajaline, isapuhkuse asendajana. Periood: kuni 31.10.2021

Põhiinfo: 

Asukoht: Tallinn, Mustamäe linnaosa
Tööaeg: E-R ühes vahetuses 8:30- 17:00
Töötasu: 6,50€/ bruto
Töökeel: eesti keel väga heal tasemel nii kõnes kui kirjas