Kasulik

OPERATIIVSÕIDUKITE SISUSTAJA-KOMPLEKTEERIJA Harkus

Otsime operatiivsõidukite sisustaja-komplekteerija Harkus asuvasse omapärasesse ettevõttesse operatiivsõidukite komplekteerimisega. Tegemist on rahvusvahelisse kontserni kuuluva ettevõttega, mille põhiliseks tegevusalaks on uute kiirabisõidukite ja väikebusside ümberehitus

Mis tööd teeb operatiivsõidukite sisustaja-komplekteerija? 

Sisustaja-komplekteerija põhitööks on sõidukite ümberehitus tööde teostamine ja lisaseadmete paigaldus sõidukitesse. Töös tuleb paigutada sõidukitesse soojendus- ja ventilatsiooniseadmeid, sõiduki dekomplekteerimist ja detailide valmistamist. 

Samuti juhi korralduste täitmine vastavalt töö käigus tulenevate ülesannete ja üldisele iseloomule.

Töö ei ole rutiinne ja sobib tehniliselt taiplikule inimesele. Tegemist on väga meeskonna tööga ning töös on vajalik täpsus ja oma tööülesannete korrektne täitmine. Tööruumid on väga korralikud ja organiseeritud ning meeskond saab end proovile panna põnevate väljakutsetega. 

Töötasu 

7,35€ bruto tund, võimalik teha ületunde vastavalt kokkuleppele ja vajadusele.  

Kellele töö sobib?

Täiskasvanutele, kellel on võimalik liikuda Harkusse. Tööks vajalik on eesti keele oskus suhtlustasandil. Arvestama peaks, et töö on väga täpsust ning korrektsust nõudev. Oluline on tehniline taip ning soovi areneda. 

Põhiinfo:

Asukoht: Harku vald
Tööaeg: E-R 7:30-16:30
Töötasu: keskmiselt 1200- 1300€ bruto kuu
Töökeel: eesti keel suhtlustasandil.