Kasulik

Silikonvalu seadistaja Keilas

Otsime silikoonvalu seadistajat Keilas asuvasse suurde ettevõttesse, kes tegeleb nutikate elektrilahendustega ning elektriseadmete tootmisega. Tegemist on Soome ettevõttega, kes alustas oma tegemistega 1958. aastal toimetamist. 

Mis tööd teeb silikoonvalu seadistaja? 

Silikoontoodete tootmise operatsioonide efektiivne, kvaliteedi jälgimine ja toodete pakkimine, kvaliteetne teostamine ja tööpinkide seadistamine erinevate toodete jaoks vastavalt seadistuskaardile samuti seadistuskaartide koostamine. 

Seadistaja tööks on osakonna eesmärkide täitmine, seadistajate koolitamine vastavalt protsessidele, standarditele, juhenditele ja koolitusplaani loomise osalemine. Oma töökohtade puhtuse ja korra hoidmine vastavalt kontserni kehtestatud 5S standardile.

Töötasu

Alates 1600€ bruto (Sõltuvalt varasemast kogemusest onvõimalik teenida ka rohkem). Lisaks peale katseaega (4 kuud) lisandub SportID. 

Kellele töö sobib?

Töö sobib, kui sul on vähemalt keskharidus ja 1-2 aastat kogemust survevalu või kummivalu masinate seadistamisega. Vajalik tehniline taiplikkus ja koolitamise valmidus. Töö toimub Victory ja Elasti seadmetega, mille juhtimine käib täielikult läbi juhtsüsteemi. Arvuti kasutamise oskus peaks olema heal tasemel, samuti masinate tundmine ning nende seadistamine. 

Julgus olla valmis koolitamiseks ja koolitusplaani koostamisel osalemiseks. 

Tööle asumisel tuleks koheselt arvestada öövahetustega. 

Enne tööle asumist tuleb teha proovitöö. 

Põhiinfo:
Asukoht: Keila linn, KEK alal.
Tööaeg: E-R kolmes vahetuses graafiku alusel.
I vahetus 6:00- 14:30
II vahetus 14:30- 23:00
III vahetus 23:00-6:00
Töötasu: keskmiselt 1600-2100€ bruto kuu
Töökeel: eesti keel suhtlustasandil.