• Täiskohaga töö
  • Keila

5 vaba positsiooni

Keilas asuv suur ettevõte tegeleb nutikate elektrilahendustega ning elektriseadmete tootmisega. Tegemist on Soome ettevõttega, mis alustas oma tegemistega 1958. aastal.

Elektriseadmete monteerija

Otsime monteerijat Keilas asuvasse suurde ettevõttesse, kes tegeleb nutikate elektrilahendustega ning elektriseadmete tootmisega. Tegemist on Soome ettevõttega, kes alustas oma tegemistega 1958. aastal toimetamist.

Mis tööd teeb monteerija?

Monteerija on väga lihtne ametikoht, millega selles tootmises algust teha, kuna väljaõpe on kohapeal ja töö sobib kõigile kellel on kohusetunne ja töötahe. Kuna tootmine on suur siis esialgu alustab Monteerija lihtsamatest ülesannetest. Iga koostamise detailil on kaasas juhend, kuidas kokku panna ja olemas on ka eestöötaja kes juhendab ning õpetab.

Samuti on osa tööst pakkimine, mis tähendab koostatud osakeste karpi pakkimist ning kiletamist.

Töö ei ole kindlasti rutiine, kuna erinevaid komponente on väga palju, seega muutuvad pidevalt joonised ja või esineda liikumist ka osakonna vahel, sõltuvalt tellimustest ja mahust. Tegemist on tugevalt meeskonna tööga.

Osad töökohad on istuvad, teistel tuleb töö tegemiseks seista püsti või liikuda. Ettevõttes on 5S süsteem, et kõik toimub kui kellavärk.

Töötasu

Põhitasu 633.50€ + kuni 30% boonust. Keskmine töötasu on 1000€ bruto. Lisaks peale katseaega (4 kuud) lisandub SportID.

Kellele töö sobib?

Alates 18+ vanusest nii naistele, kui meestele kellel on võimalik liikuda Keilasse. Tööks vajalik on eesti keele oskus suhtlustasandil. Arvestama peaks, et pakkimine on püstijalu, kuid koostamine istudes, mõlemaks tööks peaks olema võimeline.

Põhiinfo:

Asukoht: Keila linn, KEK alal.
Tööaeg: E-R kahes vahetused graafiku alusel.
I vahetus 6:00- 14:30
II vahetus 14:30- 23:00
Töötasu: Põhitasu 633.50€ + tulemustasu. Keskmiselt 1000€ bruto kuus
Töökeel: eesti keel suhtlustasandil.

Sellele positsioonile kandideerimiseks saada oma CV aadressile cv@hragency.ee