fbpx
  • Täiskohaga töö
  • Keila

Väljaõpe kohapeal!

Keilas asuv suur ettevõte tegeleb nutikate elektrilahendustega ning elektriseadmete tootmisega. Tegemist on Soome ettevõttega, mis alustas oma tegemistega 1958. aastal. Ettevõte pakub tasuta transport Tallinnast Keilasse!

Otsime koostajat-monteerijat Keilas asuvasse suurde ettevõttesse, mis tegeleb nutikate elektrilahendustega ning elektriseadmete tootmisega. Tegemist on Soome ettevõttega, kes alustas oma tegemistega 1958. aastal toimetamist.

Mis tööd teeb koostaja-monteerija?

Tegemist on pigem istuva tööga. Töö toimub töölaua taga sururõhukruvikeerajaga ning mõnikord ka määrdeainetega. Töö nõuab teatud töökiirust ja nutikust, et tooteid kokku panna. Kohapeal toimub põhjalik väljaõpe, eelnev kogemus ei ole oluline. Tööle sobivad ka inimesed, kes ei või tõsta raskeid asju.

Tööülesanded:

  • Toodete kokkupanek ja erinevate komponentide pakkimine. Juhendid selleks on alati olemas paberil;
  • Määrdeaine kasutamine mõne toote kokkupanemisel;
  • Põhiline töö on suruõhukruvikeerajaga;
  • Nädala või kahe järel toimub roteerumine, ehk töölaua vahetus, mis aitab hoida töö huvitavana.

Ootused kandidaadile:

  • Eesti või vene keele oskus suhtlustasandil;
  • Töö nõuab nutikust ja oskust juhenditest aru saada;
  • Maski kandmine on tööl kohustuslik.

Meie pakume omaltpoolt:

  • Stabiilset töökohta ning õigel ajal makstud palkasid;
  • Seaduse järgi tasustatud ületunnid (x1.7) ja öötöötunnid (x1.5);
  • 45€ Sport-ID toetust pärast 4 kuu möödumist;
  • HR Agency pakub tasuta transport Tallinnast Keilasse.

Tööaeg: E-R kahes vahetuses vahelduvate nädalatega:
I vahetus: 6.00 – 14.30
II vahetus: 14.30 – 23.00

Sellele positsioonile kandideerimiseks võta ühendust meie värbajatega:

Värbaja Krista Pikkur
cv@hragency.ee
+372 5666 4372

Värbaja Janette-Tiina Kitt
kandideeri@hragency.ee
+372 5666 4346

Värbaja Siret Künnapas
siret@hragency.ee
+372 5666 3915