fbpx
  • Täiskohaga töö
  • Keila

2 vaba positsiooni

Keilas asuv suur ettevõte tegeleb nutikate elektrilahendustega ning elektriseadmete tootmisega. Tegemist on Soome ettevõttega, mis alustas oma tegemistega 1958. aastal.

Otsime silikoonvalu operaatorit Keilas asuvasse suurde ettevõttesse, mis tegeleb nutikate elektrilahendustega ning elektriseadmete tootmisega. Tegemist on Soome ettevõttega, kes alustas oma tegemistega 1958. aastal toimetamist.

Mis tööd teeb silikoonvalu operaator?
Põhiline töö on masinatega. Tootmistsükli käivitamine, masinate jälgimine, survevaluvormide ja selle varraste puhastamine. Pooltoodete kontroll ja asetamine vormidesse, samuti eemaldamine. Valmistoodangu pakkimine, raporteerimine ja seadmete ning ruumide korrashoid. Töökeskkond on lõhnavaba ja normaalse temperatuuriga. Väljaõpe kohapeal!

Tööülesanded:
– toodete tootmisprotsessi tööoperatsioonide efektiivne ja kvaliteetne teostamine;
– tööpinkide seadistamine erinevate toodete jaoks vastavalt seadistuskaardile;
– seadistuskaartide koostamine
– toodete kvaliteedi jälgimine ja kontrollimine, toodete pakkimine;
– seadistajate koolitamine vastavalt protsessidele, standarditele, juhenditele ja koolitusplaanidele;
– silikooni osakonna protsesside, standardite, juhendite ja koolitusplaani loomises osalemine.
– tagada oma vastutusalas töökohtade puhtus ja kord vastavalt kontsernis kehtestatud standardile;

Ootused kandidaadile:
Varasemat töökogemust tootmises;
Kohusetundlik ning õppimisvõimeline;
Eesti, inglise ja vene keele oskus suhtlustasemel;
Valmisolekut töötada kolmes vahetuses E-R 6.00–14.30, 14.30–23.00 ja 23:00–06:00

Meie pakume omaltpoolt:
Töötasu 1000€ – 1400€ bruto
Stabiilset töökohta ning õigel ajal makstud palkasid;
Seaduse järgi tasustatud ületunnid (x1.7) ja öötöötunnid (x1.5);
45€ Sport-ID toetust pärast 4 kuu möödumist;

Sellele positsioonile kandideerimiseks võta ühendust meie värbajatega:

Värbaja Krista Pikkur
cv@hragency.ee
+372 5666 4372

Värbaja Janette-Tiina Kitt
kandideeri@hragency.ee
+372 5666 4346

Värbaja Siret Künnapas
siret@hragency.ee
+372 5666 3915