fbpx

UUS TÖÖKUULUTUS!

Nõmmel asuv ettevõtte on spetsialiseerunud alumiiniumtoodete pulbervärvimisele. Tegemist on Soome ettevõttega, mis on asustatud 1997. aastal. Ettevõttes on väga nooruslik ja energiline kollektiiv.

Otsime tootmistöölisi-komplekteerijaid Nõmmel asuvasse ettevõttesse, mis on spetsialiseerunud alumiiniumtoodete pulbervärvimisele. Tegemist on Soome ettevõttega, mis on asustatud 1997. aastal. Ettevõttes on väga nooruslik ja energiline kollektiiv.

Töö põhiliseks sisuks on alumiiniumtoodete riputamine konksude otsa, midamööda liiguvad tooted värvimismasinasse ja kuivatusmasinasse. Pärast toote värvimist on tarvis toote kvaliteet üle hinnata ning komplekteerida.

Tootmistööline – komplekteerija ja tema tööülesanded:

  • Kliendi tellimuste täitmine oma töölõigu piires vastavalt kliendi soovidele;
  • enda harimine tööde teostamiseks vajalike materjalide, seadmete ja tööriistade omadustega ja kasutamisega;
  • osalemine tootmisega seotud abitöödes, hooldus- ja remonttöödes;
  • otsese juhi või tema asendaja poolt antud korralduste ja lihttööülesannete täitmine;
  • oma töökoha puhtuse ja korrasoleku tagamine.

Nõudmised kandidaadile:

  • Eesti keel suhtlustasandil (B1-B2);
  • hea suhtlemisoskus;
  • oskus meeskonnas töötada;
  • hea pingetaluvus;
  • ei tohi olla allergiaid värvide vastu.

Omaltpoolt pakume:

  • Tööd ilma eelneva kogemuseta inimesele, väljaõpe kohapeal;
  • võimalust ettevõttesiseselt kasvada;
  • parkimist maja ees;
  • kaitse- ja töövahendeid;
  • mõnusaid ühisüritusi;
  • kollektiivpuhkust talvel ja suvel;
  • kahekordselt tasustatud ületunde.

Tegemist on täiskohaga tööga.
Tööaeg on E-R 7.30–16.00 ja 9.30–18.00 – ühel nädal alustamine varem, teisel hiljem.

Ettevõte on soe, omab mõnusaid puhkeruume ja nooruslikku, energiast pakatavat kollektiivi.

Sobilik kandidaat saab tööd alustada koheselt. Tööle kandideerimiseks saada meile oma CV või helista meile. Lisaküsimuste puhul võta julgelt ühendust!

Loe ka korduma kippuvaid küsimusi HR Agencys töötamise kohta siit.

    Värbaja Ilja Džalilov
    ilja@hragency.ee
    +372 5666 3851

    Värbaja Janette-Tiina Kitt
    kandideeri@hragency.ee
    +372 5666 4346

    Värbaja Siret Künnapas
    siret@hragency.ee
    +372 5666 3915