Kasulik

Tööloomast laisani – tähtkujude edetabel

On olemas palju inimesi, kelle uskumus käib tähemärkidest kauge kaarega mööda, kuid on ka neid, kes ainult selle järgi elavad. Meie arvamus on kuskil seal keskel.

Inimeste eripärades ja iseloomudes võiks siiski välja tuua huvitavaid jooni. Näiteks amburid on kõige kaootilisemad ja elevama energiaga.
Toome välja aga kõigi 12 tähemärgi iseloomulikud jooned, mis on seotud ei millegi muu kui tööga.

KALJUKITSED

Kaljukitsed kipuvad olema tähemärkidest kõige töökamad. Olgu tegemist suurema või väiksema ettevõtmisega, ta ei tüdine. Selle tähemärgi inimesi peetakse tihti töönarkomaanideks.

VEEVALAJA

Tubli teine koht edetabelis. Suur ambitsioon ja motivatsioon kannab neid kergelt edasi. Veevalaja unistab tihti ebareelsetest asjadest, kuid veab läbi raskuste need unistused ellu. Nad ei karda tööd, on kindla eesmärgiga ja teavad suunda, kuhu liikuma peavad.

KALAD

Malbed ja paljude lemmikud. Kalad on motiveeritud oma fantastilistest unistustest. Nad ei väsi töötamast selle nimel, et oma unistusi ellu viia. Kalad võtavad läbikukkumisi kui uusi kogemusi, mis aitavad liikuda edasi.

JÄÄR

Tulemärk, kes armastab rikkust, luksust ja teeb selle saamiseks kõik. Suur soodumus ületöötamiseks, mis kipub mõjutama nende eraelu.

SÕNN

Stabiilne maamärk – tuntud sügavalt sissejuurdunud printsiipide poolest. Tal on panoraamiline pilk elule, annab endast kõik või mitte midagi. Tihti töötavad sõnnid tunnevad ennast halvasti, kuna ei leia harmooniat ega tasakaalu elus.

 

 

 

KAKSIKUD

Mitmekülgsed tööloomad. Kui midagi juba kaksikutele huvi pakub, siis annavad nad endast rohkem (ja natukene veel), et saada kätte siht, mis ees ootamas.

VÄHK

Nüüd hakkab hiilgus raugema. Vähk ei sära just töölembuse poolest. Pigem on ta tunde inimene ning tegutseb selle laines. Õige tunde kättesaamisel näitab ta välja suurt indu ja pealehakkamist.

LÕVI

Tema jaoks on ambitsion vaid osa pirukast, teine pool on võim. Lõvi on omaenda peremees ja tegutseb vaid siis, kui seda tahab ise.

NEITSI

Üks organiseeritumatest tähemärkidest on neitsi, kuid ta ei armasta ülemäära pingutada. Nende miinuseks on kiire huvikaotus ning keskendumisvõime.

KAALUD

Kaalud soovivad elada ilusas ja mugavas elus, aga see ei tule tihti kergelt kätte. Kahjuks pingutused ei ole just meeltmööda.

SKORPION

Teismoodi veemärk – vastupidiselt vähile ja kaladele on nad motiveeritud konkurentidest, mitte eesmärgist endast. Kui kaob konkurent, kaob huvi.

AMBUR

Armastab mugavat elu. Tema teeb nii, et töö elu ei koormaks ja see oleks lõbus. Ambur eelistaks töö asemel võita lotoga ja reisida kogu elu.

 

Mis Sina arvad, kas peab paika?