Kasulik

Tõstukijuht Keilas

Kuna tegemist on väikese alaga ning suure meeskonnaga, siis ettevõtte areng ja inimeste liikumine mõjutab otsingut. 

Otsime tõstukijuhti Keilas asuvasse suurde ettevõttesse, kes tegeleb nutikate elektrilahendustega ning elektriseadmete tootmisega. Tegemist on Soome ettevõttega, kes alustas oma tegemistega 1958. aastal toimetamist. 

Mis tööd teeb tõstukijuht? 

Tõstukijuhi põhiülesanded on kaupade ja toodangu maha  ja peale laadimisega seotud tööd, kauba kontroll, laoarvestuse vormistamine, kauba komplekteerimine vastavalt tellimusele. Kaupade kiletamine ja info edastamine logistikule, saatelehe täitmine vastavalt juhisele. Olmeprügi teisaldamine pressi ja konteineritesse, inventuurides osalemine ja juhi korralduste täitmine vastavalt töö käigus tulenevate ülesannetele ja üldisele tööiseloomule. 

Töö ei ole pigem rutiinne kuna tellimused on erinevad ja väljakutsed samuti. Palju liikumist nõudev töö ning vajab oluliselt keskendumist. Tegemist on meeskonna tööga. Võimalus areneda ettevõttesiseselt. Ettevõttes on 5S süsteem, mis tähendab, et kõik toimub kui kellavärk. 

Töötasu 

1045€ bruto, lisandub +10% vahetuse boonust ning ületunnid on tasustatud. Pärast katseaega (4 kuud) lisandub SportID. 

Kellele töö sobib?

18+ inimestele, kellel on võimalik liikuda Keilasse. Tööks vajalik on eesti keele oskus suhtlustasandil. Arvestama peaks, et töö on masinatega ning vajalik on eelnev kogemus tõstukite ja laotöös. 

Põhiinfo:

Asukoht: Keila linn, KEK alal
Tööaeg: E-R kahes vahetused graafiku alusel
I vahetus 6:00- 14:30
II vahetus 14:30- 23:00
Töötasu: keskmiselt 1000- 1200€ (bruto) kuus
Töökeel: eesti keel suhtlustasandil