Kasulik

Tõstukijuht Lool

Otsime tõstukijuhti Lool asuvasse suure ettevõtte vahelattu. Ettevõtte tegevuseks on nutikate elektrilahenduste ning elektriseadmete tootmine. Tegemist on Soome ettevõttega, mis alustas oma tegemistega 1958. aastal.

Mis tööd teeb tõstukijuht?

Tõstukijuhi põhiülesanded on kaupade ja toodangu maha- ja pealelaadimisega seotud tööd, kauba kontrollimine, laoarvestuse vormistamine, kauba komplekteerimine vastavalt tellimusele, kaupade kiletamine ja info edastamine logistikule, saatelehe täitmine vastavalt juhisele, inventuurides osalemine ja juhi korralduste täitmine vastavalt töö käigus tulenevate ülesannetele ja üldisele tööiseloomule.

Töö on vahelaos ning kuna meeskond koosneb laojuhist ja tõstukijuhist, siis meeskonnatööl on suur rõhk. Iseloomult on palju liikumist, vajab tähelepanelikkust ning kiiret reageerimist. Ettevõttes on 5S süsteem, mis tähendab, et kõik toimub kui kellavärk.

Töötasu

Tõstukijuhi palgaks on ette nähtud 1095 € bruto, millele lisandub vahetuse tasu +10% (kui on vahetusi). Pärast katseaega lisandub SportID.

Kellele töö sobib?

18+ meestele, kellel on võimalik liikuda tööle Loole. Nõutud on eesti keele oskus suhtlustasandil. Vajalik eelnev kogemus tõstukitega ning laotööga.

Põhiinfo:

Asukoht: Loo
Tööaeg: E-R (esialgu) 8:30-17:00, vastavalt vajadusele E-R kahes vahetuses
I vahetus 6:00- 14:30
II vahetus 14:30- 23:00
Töötasu: keskmiselt 1095€ bruto
Töökeel: eesti keel suhtlustasandil