fbpx

Renditööjõud

Vajad hooajaks või puhkuste perioodiks töötajat, kuid ei vaja teda pikaks perioodiks? HR Agency pakub tööjõurenti, mis tähendab, et me aitame täita põhipersonali puudused hetkedel, kus seda vaja läheb. Renditöötaja otsinguks kulub tavapäraselt 7 tööpäeva, kuid võimaldame ka kiirotsingut, kui seda tõeliselt vaja läheb. Kogu lepinguperioodiks on meie poolt töötaja garanteeritud. HR Agency keskendub oma otsingutes juba vabadele töötajatele, tänu millele on võimalik hoida tööleasumise aeg minimaalsena.

Portrait of a smiling electrician in front of an industrial electric panel in a factory
  • Arvestame teie vajadustega
  • Leiame töötaja kiirelt
  • Suur andmebaas tööotsjatega

Maandatud riskid ja kiired tulemused

Sihtrühma kuuluvad vastavalt teie soovile kas Eesti või Vene keelt kõnelevad töötajad. Tööjõurenti kasutades säästate resursse, kuna hoiate kokku värbamise, tööjõu ja tootmiskulude pealt ning maandate riske, mis kaasnevad inimeste palkamisega: lepingud on tähtaegsed ning HR Agency professionaalid on teie jaoks olemas igaks olukorraks. Kuna HR Agency otsib teile sobiva töötaja, ei pea teie kulutama oma väärtuslikku aega personalihaldusele.

Töötaja kõigest 7-14 tööpäevaga

Leiame puuduoleva töötaja juba 7-14 tööpäevaga

Tööjõud tagatud

Aitame tagada, et puuduolev töökoht on täidetud kogu lepinguperioodi jooksul

Renditöötajast põhitöötaja

Üha enam näeme olukordi, kus renditöötajast saab lõpuks ka põhitiimi liige

Meie jaoks on kõige olulisem, et meie koostööpartnerid leiaksid endale kiirelt kõige õigema tiimiliikme. Tööintervjuud ja väljaõpe toimub ettevõtte kontoris, kus tutvustatakse ettevõtte ajalugu ning räägitakse lähemalt konkreetsest positsioonist.