fbpx

Värbamine

Kas teadsid, et pika värbamisprotsessi tõttu loobub tööle kandideerimisest ligi 53% kandideerijatest? Tavapäraselt muutub värbamisprotsess pikaks, kuna sellega tegelevad ettevõttes inimesed, kellel on palju teisi kohustusi ning kellel pole aega õige inimese leidmiseks kriteeriume konkreetselt paika panna.

  • Arvestame teie vajadustega
  • Leiame töötaja kiirelt ja mugavalt
  • Suur tööotsijate andmebaas
  • Ära raiska ressursi, kui meie saame aidata

Arvestame teie ettevõtte kultuuriga

Kasutades värbamisteenust, on teil võimalik teha valik juba teile sobivateks töötajateks sobivate inimeste seast: HR Agency-s tutvume teie ettevõttega ning ettevõtte kultuuriga ühe koosoleku või kõne jooksul ning paneme koos paika soovitud eesmärgid.

Oleme toeks

Kui Värbamisteenuste kasutamine on teie jaoks uus asi, siis võtame aega, et teile kogu protsess lihtsaks ja läbipaistvaks teha.

Keskendume teile

Töötajat otsides tugineme teie vajadustele ja töökultuurile, et uus töötaja tunneks ennast mugavalt

Kiire kontakt tööotsijaga

Teame, kust leida erinevaid töötajaid vastavalt teie ootustele ja milliseid kanaleid on vajalik kasutada

Meie spetsialistid alustavad sobivate kandidaatide otsimist koheselt kasutades sihtrühmale sobilikke meetodeid ja kanaleid. Nii jääb teile rohkem aega firma juhtimisele, sest meie hoolitseme kõige muu eest. Praeguseks hetkeks on meie andmebaasides rohkem, kui 10 000 Eesti ja Vene keelt kõneleva töötaja andmed, kes on valmis teie poolt pakutava lühiajalise või hooajalise töö vastu võtma.