fbpx
06dets.

24. novembril kogunesid 20 ettevõtte esindajad Laitse Graniitvillasse, et üheskoos Tauno Kangro juhendamisel valmistada inglikujukesi. 

Kolmetunnise töötoa jooksul valmisid 29 inglikujukest, millel igaühel on oma lugu rääkida. Mõnede kujukeste lood on lausa pisarakiskujad. Mitmed osalejad ütlesid, et kujukeste valmistamise ajal aeg justkui peatus. Paljud kujutasid ette enda kaitseingleid ning lasid loovusel lennata. 

Kujukesed on valmistatud puidublokile ehitatud metallist karkassist ning pehmest massist, mis hiljem üle värviti. Kujukesed näevad välja justkui metallist tehtud. 

Iga kujukesega on võimalik tutvuda Facebookis Kingi Soojust lehe galeriis, kus on kirjas iga kujukese autor ning lugu. 

Üritusel astus üles ka Kingitud Elu vähiravifondi asutaja Toivo Tänavsuu, kes tänas kõiki osalemise eest. 

Üritus sai alguse tugevast soovist panustada Kingitud Elu vähiravifondi suuremalt, kui tavapäraselt. Mitmed HR Agency meeskonnaliikmed on vähiga puutunud kas otseselt või kaudselt kokku ning soov inimestele kinkida aega ja südamesoojust viiski eduka ürituse korraldamiseni.

5 kujukest läksid müüki Kingitud Elu sotsiaalmeedia kanalitesse, kus toimub heategevuslik oksjon. Ülejäänud kujukesed on müügis Kingi Soojust Facebooki lehel

Kujukesed valmisid tänu osalenud ettevõtetele: Kingitud Elu vähiravifond, Ensto Ensek, Hansabuss, Fudy, Glamox, Inlook Color, Pakendikeskus, Video Proton, Põhjala Catering, Skulptuurigalerii, Matrixcel, Harju Elekter, PetCity Kliinik, Claricy, Südameapteek, NB Consult, Eesti Kinnisvara, Lifewiz, HR United ja HR Agency. 

Üritusel aitas kõhud täita Põhjala Catering.

Kujukesi on võimalik igaühel soetada tehes annetuse Kingitud Elu fondile vähemalt 300€ eest. Pärast viimase kuju müümist on annetatud summa vähemalt 8700€. Täpsed müügitingimused leiate kodulehelt www.kingisoojust.ee

kingi südamesoojust logo

Fred Moritz, Turundusjuht

Lisa kommentaar