fbpx
17nov.

Mis on renditööjõud? Korduma kippuvad küsimused

Vaata videot ja saad kõigest kahe minutiga kõikidele põhilistele küsimustele vastuse!

Meie tiim koosneb sümpaatsetest inimestest, kellega on lihtne suhelda, meilt saab kõike küsida ning peame väga oluliseks läbipaistvust. Kohtleme oma kandidaate võrdselt, et tekitada turvatunne ning tahtmine avatult suhelda. 

Panime kirja vastused enimesinevatele tihti esinevatele küsimustele. Lisaküsimuste puhul võite julgelt ühendust võtta!

Mis on renditööjõud? 

Renditööjõud on kolmepoolne paindlik koostöövorm, mille osapoolteks on ettevõte, agentuur ja töötajad. Meie, kui agentuuri eesmärgiks on leida ettevõtetele sobivad töötajad. Renditöötajaid koheldakse meie ettevõtetes täpselt samamoodi, kui ettevõtte enda töötajaid: tööaeg ja töötasu on võrdne.

Mis kasu toob renditööjõud töötajale? 

Agentuuri kaudu tööle minemine on töötaja jaoks kasulik, kuna anname endast parima, et töötaja leiaks töö, mis talle meeldib ja talle sobib. Aitame vormistada vajalikud dokumendid ning oleme kogu töötamise perioodil abiks ja toeks. Lisaks on võimalik töötajal agentuuri kaudu proovida erinevaid osakondi ja töösid ilma, et CV täituks paljude ridadega. Renditöö on ka ideaalne variant ümberõppe teostamiseks, kui on soov uus amet endale selgeks saada.

Milline näeb välja värbamisprotsess?

Iga värbamisprotsess on alati isemoodi. Leides sobiva kandidaadi, kutsume ta enda juurde vabas vormis vestlusele. See annab parema võimaluse temaga paremini tuttavaks saada ning seejärel tutvustada talle ettevõtet ja töökohta. Pärast vestlust meiega on tihtipeale võimalik töötajal soovi korral käia töövaatlusel ja töö järgi proovida. Pärast seda sõlmime lepingud.

Millist lepingut HR Agency kasutab? 

HR Agency sõlmib töötajaga seadusliku töölepingu, millele rakenduvad kõik tavapärased tingimused. HR Agency ei kasuta käsunduslepinguid ega muid lepinguvorme. 

Mis aja peale tehakse töölepingud? 

HR Agency sõlmib töötajatega üldjuhul tähtajalise töölepingu, mille kestvus on 6 kuud kuni 1 aasta. Hooajalise töö puhul võib antud periood olla ka lühem.

Mis saab töötajast pärast lepingu lõppemist?

Pärast lepingu lõppemist (üldjuhul pärast 6 kuud) saab töötaja minna otse ettevõtte alla tööle. 87% HR Agency renditöötajatest on kasutanud seda võimalust, et minna ettevõtte alla otse tööle. 

Kas töötaja kaotab oma palgast midagi? 

Renditöötaja ei kaota mitte sentigi oma palgast. Kogu agentuuri kulu tasub ettevõte. Renditöötaja saab 100% oma palgast, kogub pensionit ning omab ka tervisekindlustust. 

Kellega töötaja lepingu sõlmib?

Renditööleping sõlmitakse töötaja ning agentuuri, ehk HR Agency, vahel. 

Lisa kommentaar